MÖBLER / Bord / Sybord 7596588
nr 759 6588
Sybord
längd: 57, djup: 36, höjd: 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 maj 2012
kl 17:44:08
21/5 12:57:32